Karmstolar 1930-tal art deco

Karmstolar 1930-tal art deco
Karmstolar 1930-tal art deco
Karmstolar 1930-tal art deco
Karmstolar 1930-tal art deco
Karmstolar 1930-tal art deco
Karmstolar 1930-tal art deco
Karmstolar 1930-tal art deco
Karmstolar 1930-tal art deco
Karmstolar 1930-tal art deco
Karmstolar 1930-tal art deco
Karmstolar 1930-tal art deco
Karmstolar 1930-tal art deco

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, 1930-tal, art deco, stomme i massiv mahogny, intarsia i palisander och teak, sitthöjd 46 cm

Armar med skador, ytslitage

405400

2016-09-15