Bord 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, vitlackerad centralfot, bordsskiva i marmor med profilerad kant, höjd ca 74, diameter 120 cm, medföljande skruvar finns att avhämta vid Utlämningen
Skiva med smärre nagg, fot med märke
405402
2016-09-15