Bord 1900-talets andra hälft

Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, vitlackerad centralfot, bordsskiva i marmor med profilerad kant, höjd ca 74, diameter 120 cm, medföljande skruvar finns att avhämta vid Utlämningen

Skiva med smärre nagg, fot med märke

405402

2016-09-15