Nils Carlstedt oljemålning

Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS CARLSTEDT (1898-1980): Landskap, signerad och daterad Nils Carlstedt 1932, olja på duk, 42x35 cm

405408

2016-09-15