Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, matbord, modell Öresund, fanerad i teak, 4 iläggsskivor med sarg, höjd 72, 168x118, totallängd 408 cm
Ytmärken och slitage
405412
2016-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här