Börge Mogensen matbord fanerad i teak

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, matbord, modell Öresund, fanerad i teak, 4 iläggsskivor med sarg, höjd 72, 168x118, totallängd 408 cm

Ytmärken och slitage

405412

2016-09-15