Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, Jacob Sjölins art, fanérad i alm och rot, förgyllda beslag, med skrivskiva, höjd ca 82, 109x57 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
HISTORIK: Uppsala Auktionskammare, auknr 228, juni 2009

Smärre fanérskador

405416

2016-09-16