Mössbord allmoge 1800-tal

Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖSSBORD, 1800-tal, furu, allmoge, bemålat, låda i sargen, höjd ca 77, ca 127x80 cm

Bruksslitage

405436

2016-09-16