Axel Einar Hjort matgrupp "Roma"

Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp
Axel Einar Hjort matgrupp

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

AXEL EINAR HJORT, matgrupp, 5 dlr, modell "Roma", 1920-tal, AB Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, flambjörk, bestående av matbord, stolar, 4 st, vinröd plyschklädsel, bordets höjd 76, 145x75 cm

Kuntoraportti

Bordsskiva med ytskador

405442

Päivämäärä:

2016-09-16