Axel Einar Hjort matgrupp "Roma"
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
AXEL EINAR HJORT, matgrupp, 5 dlr, modell "Roma", 1920-tal, AB Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, flambjörk, bestående av matbord, stolar, 4 st, vinröd plyschklädsel, bordets höjd 76, 145x75 cm
Kuntoraportti
Bordsskiva med ytskador
405442
Päivämäärä:
2016-09-16