Sjömanskista 1800-tal
2016-09-16
405446
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SJÖMANSKISTA, 1800-tal, med draghandtag, bemålad furu, järnbeslag, spår av lacksigill, höjd 60, 90x45 cm
Skador och färgbortfall