Oljemålning med palett

Oljemålning med palett
Oljemålning med palett
Oljemålning med palett
Oljemålning med palett
Oljemålning med palett
Oljemålning med palett

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONOGRAMISTEN H.W, trompe l´oeil-motiv av palett, daterad 89, olja på duk, 46x40 cm

405449

2016-09-16