Eugenijus Budrys oljemålning

Eugenijus Budrys oljemålning
Eugenijus Budrys oljemålning
Eugenijus Budrys oljemålning
Eugenijus Budrys oljemålning
Eugenijus Budrys oljemålning
Eugenijus Budrys oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

6 000 SEK

EUGENIJUS BUDRYS (1925-2007): Komposition, signerad och daterad 1991, olja på duk, ca 139x190 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Krackeleringar

405461

2016-09-16