Klubbat för:
4 400 SEK
6 000 SEK
EUGENIJUS BUDRYS (1925-2007): Komposition, signerad och daterad 1991, olja på duk, ca 139x190 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm
Krackeleringar
405461
2016-09-16