Mask Yauré Elfenbenskusten

Mask Yauré Elfenbenskusten
Mask Yauré Elfenbenskusten
Mask Yauré Elfenbenskusten
Mask Yauré Elfenbenskusten
Mask Yauré Elfenbenskusten
Mask Yauré Elfenbenskusten
Mask Yauré Elfenbenskusten
Mask Yauré Elfenbenskusten

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MASK, 1900-talets andra hälft, Yauré, Elfenbenskusten, träskuren dekor, ca 41x22 cm

Äldre lagning

405463

2016-09-18