Matservis gustavsberg

Matservis gustavsberg
Matservis gustavsberg
Matservis gustavsberg
Matservis gustavsberg
Matservis gustavsberg
Matservis gustavsberg
Matservis gustavsberg
Matservis gustavsberg

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, 93 dlr, Gustafsberg, dekor 2390, bestående av: 34 mattallrikar, 18 djupa tallrikar, 18 förrättstallrikar, 14 assietter, 1+1+2 uppläggningsfat, 2 skålar, 2 saladjärer, såsskål, kanna, terrin med lock

Slitage, enstaka nagg kan förekomma

405465

2016-09-16