Matservis gustavsberg
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS, 93 dlr, Gustafsberg, dekor 2390, bestående av: 34 mattallrikar, 18 djupa tallrikar, 18 förrättstallrikar, 14 assietter, 1+1+2 uppläggningsfat, 2 skålar, 2 saladjärer, såsskål, kanna, terrin med lock
Slitage, enstaka nagg kan förekomma
405465
2016-09-16