Skålfat tallrikar tenn

Skålfat tallrikar tenn
Skålfat tallrikar tenn
Skålfat tallrikar tenn
Skålfat tallrikar tenn
Skålfat tallrikar tenn
Skålfat tallrikar tenn
Skålfat tallrikar tenn
Skålfat tallrikar tenn
Skålfat tallrikar tenn
Skålfat tallrikar tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, FAT, TALLRIKAR, 17/1800-tal, tenn, skålfatets diameter ca 39 cm

Slitage, skador

405467

2016-09-16