Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
AXEL EINAR HJORT, skåp, modell "Roma", flambjörk, 1920-tal, AB Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, inrett med lådor och hyllplan, höjd 162, 125x49 cm, nyckel finns
Bruksslitage
405482
2016-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här