Axel Einar Hjort skåp modell "Roma"

Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell
Axel Einar Hjort skåp modell

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL EINAR HJORT, skåp, modell "Roma", flambjörk, 1920-tal, AB Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, inrett med lådor och hyllplan, höjd 162, 125x49 cm, nyckel finns

Bruksslitage

405482

2016-09-16