Tema allmoge hängskåp

Tema allmoge hängskåp
Tema allmoge hängskåp
Tema allmoge hängskåp
Tema allmoge hängskåp
Tema allmoge hängskåp
Tema allmoge hängskåp
Tema allmoge hängskåp
Tema allmoge hängskåp
Tema allmoge hängskåp
Tema allmoge hängskåp
Tema allmoge hängskåp
Tema allmoge hängskåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÄNGSKÅP, Dalarna/Hälsingland, 1800-talets första hälft, blåmålat, rödmålat krön och dörrspegel med dekor i vitt, blått och brunt, polykrom dekor av kurbits, med låda, nyckelbricka i smide, dragring i mässing, höjd ca 60, 43x25 cm

Smärre skador

405484

2016-10-20