Ragnar Johansson

Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Landskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, 65x100 cm

405497

2016-09-16