Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGAFFLAR, BORDSGAFFLAR, BORDSSKEDAR, 16 dlr, silver, olika modeller, 1800-tal, bl a Zethelius, Dufva, Grönvall, totalvikt ca 940 g
Ägarstämplar, gravyrer
405516
2016-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här