Bestick i silver

Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGAFFLAR, BORDSGAFFLAR, BORDSSKEDAR, 16 dlr, silver, olika modeller, 1800-tal, bl a Zethelius, Dufva, Grönvall, totalvikt ca 940 g

Ägarstämplar, gravyrer

405516

2016-09-16