Bestick i silver omkring 1800

Bestick i silver omkring 1800
Bestick i silver omkring 1800
Bestick i silver omkring 1800
Bestick i silver omkring 1800
Bestick i silver omkring 1800
Bestick i silver omkring 1800

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GAFFLAR, 2 st, KNIVAR, 2 st, silver, sengustavianska 1700-talets slut, GAFFLAR, 4 st, empire, omkring 1800, längd ca 18-25 cm

Skador, bristningar

405522

2016-09-16