Skulptur 1800-tal brons
2016-09-16
405530
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKULPTUR, 1800-tal, patinerad brons, lekande gossar, i godset signerad Moreau, höjd ca 18,5, längd ca 26,5 cm