Skulptur 1800-tal brons

Skulptur 1800-tal brons
Skulptur 1800-tal brons
Skulptur 1800-tal brons
Skulptur 1800-tal brons
Skulptur 1800-tal brons
Skulptur 1800-tal brons

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTUR, 1800-tal, patinerad brons, lekande gossar, i godset signerad Moreau, höjd ca 18,5, längd ca 26,5 cm

405530

2016-09-16