Ljusstakar 1800-tal brons

Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, Frankrike, brons, höjd ca 26 cm

Slitage, en fot något tilltryckt, en stake lutar, manschetter saknas

405532

2016-09-16