Bordsfotogenlampa Gusum

Bordsfotogenlampa Gusum
Bordsfotogenlampa Gusum
Bordsfotogenlampa Gusum
Bordsfotogenlampa Gusum

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSUM, bordsfotogenlampa, 18/1900-tal, mässing, klotformad kupa, höjd inklusive linieglas ca 45 cm

Senare kupa, slitage/ smärre buckla

405536

2016-09-16