Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): "Stockholm i våra hjärtan", mapp, 6 st blad, signerade och numrerade 195/295, färglitografier, ca 42x52 cm
405541
2016-09-16