Charles Sjöholm 6 st färglitografier

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): "Stockholm i våra hjärtan", mapp, 6 st blad, signerade och numrerade 195/295, färglitografier, ca 42x52 cm

405541

2016-09-16