Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-tal, oscariansk stil, förgylld stomme, 8-armad, behängd med olikslipade prismor delvis droppformade, elektrifierad, diameter ca 49, höjd ca 83 cm

405570

2016-09-16