Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-tal, oscariansk stil, förgylld stomme, 8-armad, behängd med olikslipade prismor delvis droppformade, elektrifierad, diameter ca 49, höjd ca 83 cm
405570
2016-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här