Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med fyra lådor, gråmålad, 1800-talets andra hälft, höjd ca 98, 48x105 cm

beslagxkomplettering, senare bemålning

405576

2016-09-17