Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld stomme, behängd med prismor, diameter ca 52, höjd ca 68 cm
405578
2016-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här