Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, trä och metall, 1980-tal, krön med dubbla lager krokar samt centralt placerade krokar på pelaren, rund fot i sten, höjd ca 180 cm

Smärre slitage

405579

2016-09-17