David Larsson färgserigrafi

David Larsson färgserigrafi
David Larsson färgserigrafi

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

DAVID LARSSON (född 1968): Komposition, signerad och numrerad 165/250, färgserigrafi, ca 25x101 cm

Kuntoraportti

405585

Päivämäärä:

2016-09-23