David Larsson färgserigrafi
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DAVID LARSSON (född 1968): Komposition, signerad och numrerad 165/250, färgserigrafi, ca 25x101 cm
Kuntoraportti
405585
Päivämäärä:
2016-09-23