Vägglampor/bordslampor Hemi

Vägglampor/bordslampor Hemi
Vägglampor/bordslampor Hemi
Vägglampor/bordslampor Hemi
Vägglampor/bordslampor Hemi
Vägglampor/bordslampor Hemi
Vägglampor/bordslampor Hemi
Vägglampor/bordslampor Hemi
Vägglampor/bordslampor Hemi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HEMI, "Klot III", 1 par, 1970-tal, vitmetall, höjd ca 24 cm

Smärre slitage

405589

2016-09-16