Arkivhurts England
2016-09-16
405593
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARKIVHURTS, plåt, 1940/50-tal, industridesign, tre lådor samt utdragsskiva, höjd 80, 40x55 cm
Visst slitage