Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARKIVHURTS, plåt, 1940/50-tal, industridesign, tre lådor samt utdragsskiva, höjd 80, 40x55 cm
Visst slitage
405593
2016-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här