Arkivhurts England

Arkivhurts England
Arkivhurts England
Arkivhurts England
Arkivhurts England
Arkivhurts England
Arkivhurts England
Arkivhurts England
Arkivhurts England
Arkivhurts England
Arkivhurts England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVHURTS, plåt, 1940/50-tal, industridesign, tre lådor samt utdragsskiva, höjd 80, 40x55 cm

Visst slitage

405593

2016-09-16