Silverservis 0,900 Colombia

Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia
Silverservis 0,900 Colombia

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

TE- OCH KAFFESERVIS, 5 delar, silver, Colombia, bestående av kaffekanna, tekanna, sockerskål, gräddkanna och bricka, stämplade QHH Nos 0,900, dekor av blomster och bladverk, pip i form av fågelhuvud, kaffekannans höjd ca 24 cm, tekannan ca 22 cm, sockerskålen ca 17 cm, gräddkannan ca 14,5 cm, total vikt ca 5 600 g
Bruksslitage, tekannans handtag med lagning

405600

2016-09-19