Harry Booström oljemålning

Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Ovanifrån och ner över strand och hav", signerad Booström -62, olja på pannå, ca 56 x 51,5 cm

Smärre färgbortfall

405601

2016-09-17