Skrivbordslampa mässing och läder

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FALKENBERG BELYSNING, bordslampa, 1900-talets mitt, skärm och fot i mässing, läderklädd stomme, etikettmärkt, höjd 49 cm

Bruksslitage

405630

2016-09-16