Skrivbordslampa mässing och trä

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, 1940/50-tal, skärm och fot i mässing, trästomme, höjd 40 cm

Bruksslitage

405637

2016-09-17