Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKRIVBORDSLAMPA, 1940/50-tal, skärm och fot i mässing, trästomme, höjd 40 cm
Bruksslitage
405637
2016-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här