Knut Norman oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KNUT NORMAN (1896-1977), Motiv från Söders höjder, signerad Knut Norman -19, olja på duk, ca 60 x 73 cm
Proveniens: Inköpt direkt av den unge konstnären av nuvarande ägarens far, som stödde Knut Normans spirande konstnärsskap
405642
2016-09-17