Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVEN LIDBERG (1929-2009): Komposition med palett, pensel och färgtub, signerad, olja/kollage, ca 61x40 cm, rammått 87x65 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm
405647
2016-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här