Sven Lidberg komposition

Sven Lidberg komposition
Sven Lidberg komposition
Sven Lidberg komposition
Sven Lidberg komposition

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): Komposition med palett, pensel och färgtub, signerad, olja/kollage, ca 61x40 cm, rammått 87x65 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

405647

2016-09-16