Miniatyrbyrå
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MINIATYRBYRÅ samt dockmöbel, allmoge, byrån från mitten av 1800-talet och dockmöbeln från 1800/1900-tal, trä med detaljer i mässing, miniatyrbyrån är ca 30 cm hög samt ca 25 x 13 cm.
En del av sargen på miniatyrbyrån fattas. Bruks och åldersrealterat slitage.
405653
2016-09-16