Miniatyrbyrå

Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MINIATYRBYRÅ samt dockmöbel, allmoge, byrån från mitten av 1800-talet och dockmöbeln från 1800/1900-tal, trä med detaljer i mässing, miniatyrbyrån är ca 30 cm hög samt ca 25 x 13 cm.

En del av sargen på miniatyrbyrån fattas. Bruks och åldersrealterat slitage.

405653

2016-09-16