Bordslampor mässing

Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, mässing och teak, märkt BJS(Bröderna Johansson)Skellefteå, reglerbar skärm, höjd ca 41 cm

Ytskador

405662

2016-09-16