Verner Holmquist oljemålning

Verner Holmquist oljemålning
Verner Holmquist oljemålning
Verner Holmquist oljemålning
Verner Holmquist oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VERNER HOLMQUIST (1888-1959): Trädgårdsgång, signerad och daterad V. Holmquist 48, olja på pannå, 44x36 cm

405667

2016-09-17