Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VERNER HOLMQUIST (1888-1959): Trädgårdsgång, signerad och daterad V. Holmquist 48, olja på pannå, 44x36 cm
405667
2016-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här