Sorteringsfack metall

Sorteringsfack metall
Sorteringsfack metall
Sorteringsfack metall
Sorteringsfack metall

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SORTERINGSFACK, 3 st, 1900-talets mitt, metall

Bruksslitage

405682

2016-09-16