Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LAXBRÄDA, TRANCHERBRÄDA, 1900-talets andra hälft, trä och metall, längd 75 resp 47 cm
Bruksslitage
405684
2016-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här