Golvlampa bordslampa

Golvlampa bordslampa
Golvlampa bordslampa
Golvlampa bordslampa
Golvlampa bordslampa
Golvlampa bordslampa
Golvlampa bordslampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMO, golvlampa, bordslampa, 1900-talets andra hälft, märkta under foten, gulmetall, med svängd arm, höjd med skärm ca 156 resp 59 cm

Bruksslitage

405696

2016-09-16