Punschkoppar och supkoppar i silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUNSCHKOPPAR, 7 st, SUPKOPPAR, 5 st, silver, invändigt förgyllda, varierande mästare, höjd ca 4-5 cm, vikt ca 357 g

Slitage, någon enstaka stötskada, 2 supkoppar utan förgyllning

405704

2016-09-16