Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934), (4) Fredmans Epistel nr 15, 16, 17 och 18 ur Fredmans epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, ca 42,5 x 29 cm

Mappar i orginal medföljer med värser, oramade

405705

2016-09-16