Krucifix 1900-tal,

Krucifix 1900-tal,
Krucifix 1900-tal,
Krucifix 1900-tal,
Krucifix 1900-tal,

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRUCIFIX, 1900-tal, förgylld metall med träkors, total höjd ca 50 cm

Sliage

405708

2016-09-17