Silverskål med hänklar

Silverskål med hänklar
Silverskål med hänklar
Silverskål med hänklar
Silverskål med hänklar
Silverskål med hänklar
Silverskål med hänklar
Silverskål med hänklar
Silverskål med hänklar

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOUFFLÈFORM, silver, CG Råström, Stockholm 1932, stämplad CGR, diameter exkl hänklar ca 21 cm, total vikt ca 1177 g

Oxiderad botten, repor

405717

2016-09-16