Schäslong Buhréns
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SCHÄSLONG, howardmodell, Buhréns, stoppade lösa plymåer, klädsel av plyschtextil med relirfmönster, främre ben med hjultrissor, 2010-tal, djup ca 200, bredd 110, sitthöjd 40 cm
Ringa slitage
405720
2016-09-17