Schäslong Buhréns

Schäslong Buhréns
Schäslong Buhréns
Schäslong Buhréns
Schäslong Buhréns
Schäslong Buhréns
Schäslong Buhréns
Schäslong Buhréns
Schäslong Buhréns
Schäslong Buhréns
Schäslong Buhréns

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SCHÄSLONG, howardmodell, Buhréns, stoppade lösa plymåer, klädsel av plyschtextil med relirfmönster, främre ben med hjultrissor, 2010-tal, djup ca 200, bredd 110, sitthöjd 40 cm

Ringa slitage

405720

2016-09-17