Taklampa funkis

Taklampa funkis
Taklampa funkis
Taklampa funkis
Taklampa funkis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, funkis, 1900-talets mitt, konisk textilskärm med undervarande klot i opalglas, mäsingsdetaljer, diameter ca 50 cm

Smärre slitage

405752

2016-09-16